Zpracování účetnictví je nedílnou součástí každého podnikání. Správné vedení agend a sledování neustálých změn je časově náročné. Svěřte tyto starosti nám a věnujte se růstu a rozvoji Vašeho podnikání.

25 let zkušeností

Společnost RADEK SKŘIVÁNEK CZ, s.r.o. vznikla v roce 2012 jako transformace fyzické osoby podnikající v oboru od roku 2000 a od této doby se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti účetnictví a vedení daňové evidence klientům. Služby zajišťujeme pro klienty jak z komerční oblasti, tak i nekomerčním subjektům (obce a další samosprávné celky).

Transformace společnosti 2021

V období Covidu jsem prošli transformací, kdy jsme přešli na model rodinné firmy. Základní služby se snažíme zajistit v rámci spolupracovníků z naší rozvětvené rodiny. Toto nám umožnilo jednak změna sídla, spojená s většími prostory v Benešově a dále "dorůstání" ostatních členů rodiny. Přínosem bylo hlavně změna přístupu ke klientům, lepší komunikace a plánování času v hodně spjatém kolektivu.

Individuální přístup

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, protože rozumíme tomu, že každá společnost má svá specifika a potřeby, které je důležité respektovat. Tento přístup nám umožňuje, abychom naše služby poskytovali na vysoké úrovni.

Chráníme čas Vašeho podnikání

Neoddělitelnou součástí našich služeb je pravidelné sledování všech změn, úprav legislativy, vyhlášek a nařízení a Vás, jako naše klienty, informujeme o jejich důležitosti, aby zpracovaná daňová evidence a vedené účetnictví byla dle nich zpracována. Vše s Vámi vždy konzultujeme, a to s vysokým respektem k Vašemu času, který potřebujete pro rozvoj svého podnikání. S námi si se zpracováním pravidelných hlášení, daní, účetnictví nebo mzdových agend nemusíte již dělat starosti.

Najdete nás

Naše služby nabízíme zejména v regionu Praha-Středočeský kraj a Benešov, kde nás najdete v nových kancelářích na adrese Tyršova 2071 v Benešově.


Vyžádejte si více informací na tel. +420 323 603 631


© 2024 RADEK SKŘIVÁNEK CZ  
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!